Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5

Mājas projekts Arhipro 1-168

Array

Projekta īss apraksts

Guļamistabas: 3 Platība: 168 m² Garāža: ir 


PDFPrintEmail

Klasiska stila māja, kas projektēta no augstvērtīgiem un kvalitatīviem būvmateriāliem. Pasūtītāja galvenā prasība dotajā projektā ir – kvalitāte un ilgmūžība, galveno akcentu liekot uz mājas ērtu un vienkāršu ilgtermiņa ekspluatāciju. Māja plānota kā plaša vienstāvīga ģimenes māja ar garāžu. Mājā ir ieplānota ļoti plaša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi. Pārējās telpas - trīs guļamistabas, vannas istaba ar tualeti, rezerves/viesu tualete, katlu telpa un garāža vienai automašīnai.

Iekštelpu platība – 168.6m²
Kopējā platība – 176.2m²

KONSTRUKTĪVĀS ĪPAŠĪBAS:

  • Pamati – lentveida, no saliekamiem dz/b blokiem (FBS) uz monolītas dz/b pēdas.
  • Ēkas ārsienas – keramzītbetona mūris no FIBO Efekt-3, papildus siltināts ar minerālvati un apšūts ar keramiskiem apdares ķieģeļiem (atstājot vēdināmu gaisa šķirkārtu).
  • Ēkas norobežojošās starpsienas – vieglbetona bloku mūris, ko var aizstāt ar metāla/ģipškartona karkasa konstrukciju.
  • Logi – pakešu logi koka vai PVC rāmjos ar trīskārša stiklojuma paketi.
  • Pārsegumi – koka siju karkass karkass, aizpildīts ar minerālvati.
  • Jumta konstrukcija – koka spāru karkass.
  • Jumta segums – māla dakstiņi.

Norādītajā tipveida projekta cenā ir iekļauta būvprojekta dokumentācija, kas sevī ietver ARHITEKTŪRAS (AR) sadaļu un BŪVKONSTRUKCIJU (BK) sadaļu. Papildus tam būs nepieciešams izstrādāt ĢENERĀLPLĀNU (ĢP) jeb piesaistīt māju pie zemes gabala, kas ir individuāls pakalpojums katram pasūtījumam. Jāņem vērā arī saistītie izdevumi ar inženiertehnisko izpēti zemes gabalam (topogrāfija, ģeoloģija), iespējamie pieslēgumi centralizētajiem inženierkomunikāciju tīkliem (ELT, UKT, GAT) un citi iespējamie izdevumi, kas katrā īpašumā var būt atšķirīgi. Lai noskaidrotu saistītās izmaksas lūgums sazināties ar arhitektu - tel. 201 44 444


+371 20144444

info@arhipro.lv
Adrese: Nākotnes iela 2,
Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
© 2021 All Rights Reserved. Arhipro