25
314
428
546

Mājas projekts Arhipro 1-161

Array

Projekta īss apraksts

Guļamistabas: 3 Platība: 161 m² Garāža: nav


PDFPrintEmail

Moderna un energoefektīva ģimenes māja, kuras projektēšanā un būvniecībā izvēlēti mūsdienīgi un kvalitatīvi būvmateriāli, kas nodrošinās mājas ekpluatāciju ekonomisku un drošu ilgtermiņā. Mājā ir ieplānota ļoti plaša viesistaba (51.9m²), kas apvienota ar virtuvi. Pārējās telpas - trīs guļamistabas, vannas istaba ar tualeti, rezerves/viesu tualete un katlu/saimniecības telpa.

Iekštelpu platība – 161.6m²
Kopējā platība – 171.4m²

Apbūves laukums – 216.1m²

KONSTRUKTĪVĀS ĪPAŠĪBAS:

  • Pamati – lentveida, no monolīta dz/b uz monolītas dz/b pēdas, ar papildus vertikālo siltinājumu cokolam un horizontālo siltinājumu pa pamatu perimetru.
  • Ēkas ārsienas – gāzbetona mūris BAUROC EcoTerm+ 500m ar vēdināmo fasādi, ārējā apdarē fibrocementa loksnes, kas tonētas masā.
  • Ēkas norobežojošās starpsienas – nenesošās no gāzbetona BAUROC Acoustic 150mm un nesošās sienas no BAUROC Classic 300mm.
  • Logi – pakešu logi koka vai PVC rāmjos ar trīskārša stiklojuma paketi.
  • Pārsegumi – BAUROC stiegrotie pārseguma paneļi 250mm, papildus siltināti ar minerālvati.
  • Jumta konstrukcija – BAUROC stiegrotie pārseguma paneļi 250mm, papildus siltināti ar minerālvati.
  • Jumta segums – bitumena ruļļmateriāli, ko var aizstāt ar PVC membrānu.
  • Apkure – siltumsūknis gaiss-ūdens ar siltajām grīdām.

Norādītajā tipveida projekta cenā ir iekļauta būvprojekta dokumentācija, kas sevī ietver ARHITEKTŪRAS (AR) sadaļu un BŪVKONSTRUKCIJU (BK) sadaļu. Papildus tam būs nepieciešams izstrādāt ĢENERĀLPLĀNU (ĢP) jeb piesaistīt māju pie zemes gabala, kas ir individuāls pakalpojums katram pasūtījumam. Jāņem vērā arī saistītie izdevumi ar inženiertehnisko izpēti zemes gabalam (topogrāfija, ģeoloģija), iespējamie pieslēgumi centralizētajiem inženierkomunikāciju tīkliem (ELT, UKT, GAT) un citi iespējamie izdevumi, kas katrā īpašumā var būt atšķirīgi. Lai noskaidrotu saistītās izmaksas lūgums sazināties ar arhitektu - tel. 201 44 444


+371 20144444

info@arhipro.lv
Adrese: Nākotnes iela 2,
Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
© 2021 All Rights Reserved. Arhipro