Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5
Fasade5Fasade5

Mājas projekts Arhipro 1-160

Array

Projekta īss apraksts

Guļamistabas: 3 Platība: 160 m² Garāža: ir 


PDFPrintEmail

Mūsdienīga vienstāvīga ģimenes māja ar terasi un garāžu divām automašīnām. Mājā ir ieplānota plaša viesistaba apvienota ar ēdamzāli un virtuvi, trīs guļamistabas, saimniecības telpas, garāža, vannas istaba un dušas telpa ar tualeti viesiem. Fasāžu apdarē paredzēts izmantot šķiedrcementa loknses, kas tonētas masā. Šāda apdare saglabās savu sākotnējo estētisko izskatu ilgtermiņā un saimniekam par tās apkopi nebūs jāraizējas.


Iekštelpu platība – 159,7m²
Kopējā platība – 194,1m²


KONSTRUKTĪVĀS ĪPAŠĪBAS:
•Pamati – lentveida, no monolīta dz/b, siltināti ar ekstrudētu putupolistirolu.
•Ēkas ārsienas – gāzbetona mūris BAUROC EcoTerm+ 300mm (300kg/m³). Ārsienas papildus siltinātas ar minerālvati 150mm un apšūtas ar škiedrcementa losknēm, kā arī paredzēta gaisa vēdināmā šķirkārta (ventilējamā fasāde), kas nodrošina siltumizolācijas slāņa vēdināšanu, tādā veidā nodrošinot tā tehnisko īpašību pastāvību.
•Ēkas norobežojošās starpsienas - gāzbetona mūris BAUROC Acoustic 100mm, ar pazeminātu akustisko caurlaidību.
•Logi – pakešu logi koka vai PVC rāmjos ar trīskārša stiklojuma paketi.
•Pārsegumi – savietotais jumts no saliekamajiem dz/b paneļiem.
•Jumta konstrukcija – savietotais jumts no saliekamajiem dz/b paneļiem.
•Jumta segums – bitumena ruļļmateriāli vai PVC membrāna.

Norādītajā tipveida projekta cenā ir iekļauta būvprojekta dokumentācija, kas sevī ietver ARHITEKTŪRAS (AR) sadaļu un BŪVKONSTRUKCIJU (BK) sadaļu. Papildus tam būs nepieciešams izstrādāt ĢENERĀLPLĀNU (ĢP) jeb piesaistīt māju pie zemes gabala, kas ir individuāls pakalpojums katram pasūtījumam. Jāņem vērā arī saistītie izdevumi ar inženiertehnisko izpēti zemes gabalam (topogrāfija, ģeoloģija), iespējamie pieslēgumi centralizētajiem inženierkomunikāciju tīkliem (ELT, UKT, GAT) un citi iespējamie izdevumi, kas katrā īpašumā var būt atšķirīgi. Lai noskaidrotu saistītās izmaksas lūgums sazināties ar arhitektu - tel. 201 44 444


+371 20144444

info@arhipro.lv
Adrese: Nākotnes iela 2,
Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
© 2021 All Rights Reserved. Arhipro