2431
3379
452
527
1stav9

Mājas projekts Arhipro 1-139b

Array

Projekta īss apraksts

Guļamistabas: 3 Platība: 139 m² Garāža: nav


PDFPrintEmail

Klasiska stila māja, kas projektēta no augstvērtīgiem un kvalitatīviem būvmateriāliem. Māja plānota kā vienstāvīga ģimenes māja ar plašu terasi, kas vērsta uz īpašuma iekšpagalmu. Mājā ir ieplānota ļoti plaša viesistaba, kas apvienota ar virtuvi, šinī zonā paredzēti augstie griesti (Hmax=4.75m) līdz pašai jumta konstrukcijai. Pārējās telpas - trīs guļamistabas, vannas istaba ar tualeti, rezerves/viesu tualete un katlu telpa. Mājas viena no gala sienām ieplānota bez logiem, lai perspektīvē varētu izbūvēt nojumi automāšīnām vai saimniecības telpu.

Iekštelpu platība – 140.3m²
Kopējā platība – 190.4m²

KONSTRUKTĪVĀS ĪPAŠĪBAS:

  • Pamati – lentveida, no keramzītbetona blokiem (FIBO 5MPa) uz monolītas dz/b pēdas.
  • Ēkas ārsienas – koka statņu karkass, ar kopējo siltumizolācijas slāni 262mm, ārējā apdare no spundētiem apdares dēļiem.
  • Ēkas norobežojošās starpsienas – koka statņu karkass, aizpildīts ar minerālvati.
  • Logi – pakešu logi koka vai PVC rāmjos ar trīskārša stiklojuma paketi.
  • Pārsegumi – koka siju karkass karkass, aizpildīts ar minerālvati.
  • Jumta konstrukcija – koka spāru karkass. 
  • Jumta segums – betona dakstiņi.

Norādītajā tipveida projekta cenā ir iekļauta būvprojekta dokumentācija, kas sevī ietver ARHITEKTŪRAS (AR) sadaļu un BŪVKONSTRUKCIJU (BK) sadaļu. Papildus tam būs nepieciešams izstrādāt ĢENERĀLPLĀNU (ĢP) jeb piesaistīt māju pie zemes gabala, kas ir individuāls pakalpojums katram pasūtījumam. Jāņem vērā arī saistītie izdevumi ar inženiertehnisko izpēti zemes gabalam (topogrāfija, ģeoloģija), iespējamie pieslēgumi centralizētajiem inženierkomunikāciju tīkliem (ELT, UKT, GAT) un citi iespējamie izdevumi, kas katrā īpašumā var būt atšķirīgi. Lai noskaidrotu saistītās izmaksas lūgums sazināties ar arhitektu - tel. 201 44 444


+371 20144444

info@arhipro.lv
Adrese: Nākotnes iela 2,
Ķekava, Ķekavas nov., LV-2123
© 2021 All Rights Reserved. Arhipro